Image
Image

agaAGA
(Bułgaria/Niemcy/Francja 2018, 96’)
REŻYSERIA
: Milko Lazarow
OBSADA: Michaił Aprosimow, Feodosia Iwanowa, Galina Tichonowa

Intymna, ale skrywająca potężny ładunek emocji "Aga" jest opowieścią o losach Nanooka i Sedny, mieszkających samotnie w lodowej krainie, gdzieś na północy Jakucji. Wieczorami, pod stertą futer, starzejąca się para opowiada sobie dawne mity, nieprzystające już do rzeczywistości, w której czyste niebo nad ich głowami przecinają samoloty, gdzie przetrzebiono zwierzęta. Nad szczęśliwą jesienią życia małżonków unosi się jednak bolesne wspomnienie tytułowej Agi - córki, która przed laty opuściła rodziców i odeszła do miasta. Udział i wygrana na kilkudziesięciu festiwalach na całym świecie.


girlGIRL
(Belgia/Holandia 2018, 105’)
REŻYSERIA:
Lukas Dhont
OBSADA: Victor Polster, Arieh Worthalter, Oliver Bodart

"Girl" Lukasa Dhonta to subtelny portret dziewczyny uwięzionej w ciele chłopaka. Lara marzy o staniu się kobietą i karierze tanecznej. Przed nią wyjątkowy, lecz niełatwy czas wchodzenia w dorosłość, doświadczania nowych pragnień, tworzenia się tożsamości. "Girl" to dojrzałe, poruszające kino o trudnej akceptacji własnego ciała i wyczerpującej walce z jego ograniczeniami, ale również pełna emocji historia o podążaniu za marzeniami. Najlepszy debiut festiwalu w Cannes w 2018 roku.


kafarnaumKAFARNAUM
(Liban/USA/Francja 2018, 121’)
REŻYSERIA
: Nadine Labaki OBSADA: Zain Al Rafeea, Yordanos Shiferaw, Boluwatife Treasure Bankole

Dwunastoletni Zejn jest mieszkańcem bejruckich slumsów. To dziecko ma zdumiewającą odwagę, determinację i siłę, a przez "Kafarnaum" nawiguje go niezawodny moralny kompas, dzięki któremu odróżnia dobro od zła. Niezmordowany włóczęga, mały obrońca jeszcze mniejszych i słabszych, Zejn w pojedynkę rzuca wyzwanie niesprawiedliwości i krzywdzie. Dystansu wobec opowiedzianej w "Kafarnaum" historii nikomu nie uda się zachować. Nagroda Jury na festiwalu w Cannes w 2018 roku.


NAJLEPSZYNAJLEPSZY
(Polska 2017, 104’)
REŻYSERIA: Łukasz Palkowski OBSADA: Jakub Gierszał, Arkadiusz Jakubik, Janusz Gajos

Twórca filmu "Bogowie", Łukasz Palkowski, znów sięga po życiorys niezwykłej osoby – człowieka, który udowodnił, że prawdziwi bohaterowie nie boją się upadać i potrafią podnieść się z największego dna. Bohaterem filmu "Najlepszy" jest sportowiec, który zachwycił świat, a który w Polsce do dziś pozostaje praktycznie nieznany. To fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły, historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman z czasem 24h:47min:46sek. Ten rekord nie byłby jednak możliwy, gdyby w jego życiu nie pojawiły się dwie kobiety. Jedną stracił. Druga stała się inspiracją, aby zawalczył o swoje życie.


granicaGRANICA
(Szwecja/Dania 2018, 101’)
REŻYSERIA:
Ali Abbasi OBSADA: Eva Melander, Eero Milonoff, Viktor Akerblom

Wymykająca się klasyfikacjom gatunkowym historia koncentruje się na losach szwedzkiej celniczki Tiny z niesamowitym zmysłem powonienia, która wikła się w skomplikowaną moralnie relację z podejrzanym włóczęgą. Czy jej niepokój jest słuszny? Dokąd zaprowadzi śledztwo? Pewne szczególne cechy obojga bohaterów od razu rzucają się w oczy. To nie będzie zwyczajna love story. Nagroda na festiwalu w Cannes 2018, nominacja do Oscara za charakteryzację, europejski Oscar za efekty wizualne.


zlodziejaszkiZŁODZIEJASZKI
(Japonia 2018, 121’)
REŻYSERIA: Hirokazu Koreeda
OBSADA: Lily Franky, Sakura Ando, Mayu Matsuoka

"Złodziejaszki" to historia trzypokoleniowej ubogiej rodziny, żyjącej na przedmieściach Tokio. Utrzymują się z najróżniejszych dorywczych zajęć oraz drobnych kradzieży. I choć ledwo wiążą koniec z końcem, gdy pewnego dnia w ich życiu pojawia się bezdomna dziewczynka, bez wahania decydują się zapewnić jej dach nad głową. To początek wydarzeń, które odsłonią skrywane tajemnice z przeszłości rodziny. Złota Palma w Cannes 2018 roku, nominacja do Oscara, laureat licznych nagród.


HALKAHALKA
(Polska 1929/32, 88’)
REŻYSERIA: Konstanty Meglicki OBSADA: Zorika Szymańska, Harry Cort, Helena Zahorska

Jedna z trzech polskich przedwojennych ekranizacji opery Stanisława Moniuszki. Film Konstantego Meglickiego nie jest jednak jej wierną adaptacją. Jerzy Braun wykorzystał w scenariuszu jedynie główne motywy libretta. Film zrealizowano w roku 1929, jeszcze w epoce kina niemego, ale już u progu dźwiękowego. W kinach był wyświetlany w tym czasie z ilustracją "śpiewno-muzyczną" nagraną na płytach gramofonowych. Wykorzystywano głównie nagrania w wykonaniu wybitnych artystów operowych: Matyldy Polińskiej-Lewickiej i Ignacego Dygasa.

W 1932 roku producent filmu, Wojciech Błaszczyk, zdecydował się Halkę przemontować i udźwiękowić ją "na stałe". Arie Jontka zaśpiewał Władysław Ladis, brat Jana Kiepury, Halki zaś – Zuzanna Karin, młoda, dobrze zapowiadająca się śpiewaczka. W nagraniu wziął także udział chór Opery Warszawskiej.
POKAZ Z OKAZJI 200. URODZIN STANISŁAWA MONIUSZKI POPRZEDZI SPECJALNA PRELEKCJA PRZYGOTOWANA PRZEZ KATARZYNĘ WAJDĘ Z FILMOTEKI NARODOWEJ – INSTYTUTU AUDIWIZUALNEGO.


BYC JAK KAZIMIERZBYĆ JAK KAZIMIERZ DEYNA
(Polska 2012, 98’)
REŻYSERIA: Anna Wieczur-Bluszcz OBSADA: Przemysław Bluszcz, Gabriela Muskała, Marcin Korcz

Kazik rodzi się w dniu, w którym Kazimierz Deyna strzela swojego słynnego gola w meczu z Portugalią w 1977 roku. Jego ojciec bierze to za znak: postanawia, że syn zostanie następcą słynnego piłkarza. Wspólne treningi nie przynoszą wprawdzie specjalnych rezultatów, jednak ojciec uparcie wierzy we wrodzony piłkarski talent syna. Również szkolenie pod okiem profesjonalnego trenera, miejscowego rolnika, zdradza, że futbol nie jest powołaniem chłopaka. Kazik dorasta i coraz lepiej rozumie, że musi znaleźć w życiu własną drogę.

"Być jak Kazimierz Deyna" to uniwersalna opowieść o dorastaniu i poszukiwaniu własnego miejsca w życiu. Postać Deyny jest w filmie mitem, pretekstem, aby opowiedzieć o dojrzewaniu głównego bohatera, który rodzi się w PRL-u, dorasta w burzliwych czasach transformacji, by w nowe tysiąclecie wejść już jako dorosły mężczyzna. I chociaż Kazik nigdy nie zostanie piłkarzem, postawa i niezłomność Kazimierza Deyny pozostają dla niego życiowym drogowskazem.


obrazy bez autoraOBRAZY BEZ AUTORA
(Niemcy/Włochy 2018, 188’)
REŻYSERIA: Florian Henckel von Donnersmarck
OBSADA: Tom Schilling, Paula Beer, Sebastian Koch

Młody niemiecki malarz Kurt Barnert uciekł z Niemiec Wschodnich i obecnie mieszka w Niemczech Zachodnich. Tam stara się utrzymać ze swojej działalności artystycznej, co jest o wiele trudniejsze, niż oczekiwał. Wkrótce Kurt zakochuje się w pięknej Ellie, co mogłoby przynieść mu ukojenie, gdyby nie to, że jej rodzina skrywa pewną mroczną tajemnicę, związaną z losami głównego bohatera… Film nominowany do dwóch Oscarów 2019 i doceniony na zeszłorocznym MFF w Wenecji.


SERCE SERDUSZKOSERCE, SERDUSZKO
(Polska 2014, 114’)
REŻYSERIA: Jan Jakub Kolski OBSADA: Marysia Blandzi, Julia Kijowska, Marcin Dorociński

Maszeńka marzy o karierze primabaleriny. Pewnego dnia ucieka z domu dziecka, a w ślad za nią rusza Kordula, jej ekscentryczna opiekunka i miłośniczka tatuaży. Razem przemierzają całą Polskę od Bieszczad aż do Gdańska, by zdążyć na egzamin do szkoły baletowej. Ścigane listem gończym przez policję, napotykają na swojej drodze mnóstwo dziwnych postaci, które pomagają dziewczynce spełnić marzenia. Maszeńki szuka też jej ojciec, który musi na nowo odnaleźć drogę do serca córki i odmienić swoje życie.


kobieta idzie na wojneKOBIETA IDZIE NA WOJNĘ
(Islandia, Francja, Ukraina 2018, 101’)
REŻYSERIA
: Benedikt Erlingsson
OBSADA: Halldóra Geirharðsdóttir, Jóhann Sigurðarson

Islandzki kandydat do Oscara, którego światowa premiera odbyła się w Cannes w 2018 roku. Od tamtej pory film gościł na festiwalach w Hamburgu, Melbourne, Montrealu i Hajfie. Nieugięta pięćdziesięciolatka Halla, dyrygentka chóru, wypowiada wojnę olbrzymiemu koncernowi, który niszczy jej kraj. Niczego się nie boi, nie pójdzie na ustępstwa i kompromis. Zaryzykuje wszystko – żeby obronić to, co kocha i w co wierzy. Wszystko, poza…


JAK PIES Z KOTEMJAK PIES Z KOTEM
(Polska 2018, 101’)
REŻYSERIA: Janusz Kondratiuk OBSADA: Olgierd Łukaszewicz, Robert Więckiewicz

Pełna ironicznego humoru wizja nieszablonowej rodziny, z jej konfliktami i rywalizacją, niepozbawiona momentów wzruszenia i autentycznej bliskości. Gdy starszy z braci, Andrzej nagle zachoruje, młodszy – pomimo różnic i muru nieporozumień, jaki przez lata wyrósł między nimi – podejmie się opieki nad potrzebującym pomocy bratem.
PO SEANSIE ODBĘDZIE SIĘ SPOTKANIE Z ODTWÓRĄ GŁÓWNEJ ROLI, OLGIERDEM ŁUKASZEWICZEM.


SEKSMISJASEKSMISJA
(Polska 1983, 116’)
REŻYSERIA: Juliusz Machulski OBSADA: Jerzy Stuhr, Olgierd Łukaszewicz

Akcja filmu rozpoczyna się w sierpniu 1991 roku. Telewizja transmituje epokowy eksperyment. Maks i Albert, dwaj śmiałkowie, dobrowolnie poddają się hibernacji. Budzą się dopiero w roku 2044. Od opiekującej się nimi doktor Lamii dowiadują się, że w czasie ich snu wybuchła na Ziemi wojna nuklearna. Jednym z jej efektów było całkowite zniszczenie genów męskich, w związku z czym są obecnie prawdopodobnie jedynymi mężczyznami na planecie.


53 WOJNY53 WOJNY
(Polska 2018, 92’)
REŻYSERIA: Ewa Bukowska OBSADA: Magdalena Popławska, Michał Żurawski, Kinga Preis

Anka i Witek są kochającym się małżeństwem. On jest korespondentem wojennym, który większość dni w roku spędza na wojnie. Ona nieustannie czeka, aż mąż wróci do domu. Anka stara się żyć normalnie, jednak lęk o życie Witka staje się coraz bardziej dojmujący. Zaczyna szykować się na najgorsze...


JESZCZE DZIE YCIAJESZCZE DZIEŃ ŻYCIA 
(Polska/Hiszpania/Niemcy/Belgia 2018, 85’)
REŻYSERIA: Raul de la Fuente, Damian Nenow OBSADA: Marcin Dorociński, Arkadiusz Jakubik

"Jeszcze dzień życia" to trzymająca w napięciu historia trzymiesięcznej wyprawy wybitnego reportera Ryszarda Kapuścińskiego do ogarniętej wojną i chaosem Angoli, w której linia frontu zmienia się jak w kalejdoskopie. Zgodnie z książkowym pierwowzorem widz rozpoczyna podróż z Kapuścińskim w 1975 roku od Luandy, stolicy Angoli. Trwa dekolonizacja po portugalskiej rewolucji goździków. Portugalczycy opuszczają w pośpiechu luksusowe dzielnice miasta. Przeraża ich widmo ataku na stolicę kraju. Pakują cały swój dobytek w drewniane skrzynie. W Luandzie zamykane są sklepy, znikają służby porządkowe, rosną góry śmieci. Kapuściński z opuszczonego miasta codziennie nadaje depesze do Polskiej Agencji Prasowej. W końcu wyrusza w śmiertelnie niebezpieczną podróż w głąb kraju. Ledwo uchodząc z życiem, zdaje sobie sprawę, że jest świadkiem wydarzeń, które będą wymagać wyjścia poza rolę obserwatora. Czy reporter może zataić sensacyjne odkrycie dla dobra wyższej sprawy?


NARZECZONY NA NIBYNARZECZONY NA NIBY
(Polska 2015, 102’)
REŻYSERIA: Bartosz Prokopowicz OBSADA: Julia Kamińska, Piotr Stramowski, Sonia Bohosiewicz, Piotr Adamczyk

Czy małe niewinne kłamstewko może wymknąć się spod kontroli i doprowadzić do totalnej katastrofy? A może, dopiero kiedy wszystko się w życiu rozpada, możliwe staje się poukładanie wszystkiego od nowa? Karina próbuje z całych sił stworzyć pierwszy (tym razem) szczęśliwy związek. Niestety mężczyzna, któremu oddała swoje serce, wydaje się bardziej zainteresowany sobą niż nią. Pewnego dnia jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno małe kłamstewko zamienią jej uporządkowane życie w prawdziwy emocjonalny rollercoaster. Szybko okaże się też, że każdy z bohaterów ma coś do ukrycia. Gdy prawda wyjdzie na jaw, wszyscy będą musieli zrobić w końcu porządek w swoich związkach i w swoich sercach. "Narzeczonego na niby" pokochają ci, którzy choć raz zakochali się w niewłaściwej osobie, oraz ci, którzy wierzą, że o prawdziwą miłość warto walczyć, nawet jeśli zaczyna się mocno niefortunnie.


MIO I PUSTE SOWAMIŁOŚĆ I PUSTE SŁOWA
(Polska 2018, 77’)  WYDARZENIE SPECJALNE
REŻYSERIA: Małgorzata Imielska

Portret podwójny Adama i Wandy. Ich uczucie przechodzi próbę – jest nią choroba Alzheimera, na którą kobieta cierpi od pięciu lat. Z czasem stan jej zdrowia uniemożliwia porozumienie na poziomie słów. Relacja chorej i jej opiekuna odkrywa jednak głębszy wymiar małżeństwa. Przyziemne sprawy, takie jak codzienna higiena, wizyta u lekarza, spacer czy wspólna kolacja budują obraz uciążliwej małżeńskiej codzienności. Ich wspólne dni prawie pod żadnym względem nie przypominają dawnego życia, a ciężar, który oboje znoszą, nie dla każdego byłby do udźwignięcia.
PO SEANSIE SPOTKANIE Z REŻYSERKĄ FILMU, MAŁGORZATĄ IMIELSKĄ


UASKAWIENIEUŁASKAWIENIE
(Polska 2018, 100’) WYDARZENIE SPECJALNE
REŻYSERIA: Jan Jakub Kolski OBSADA: Grażyna Błęcka-Kolska, Jan Jankowski, Michał Kaleta

Osadzona w realiach powojennej Polski historia zmagających się z żałobą rodziców, wyruszających ze swoim synem w ostatnią podróż. Historia opowiedziana z perspektywy ich wnuka, Jana. Syn Hanny i Jakuba, żołnierz AK Wacław "Odrowąż" Szewczyk, jesienią 1946 roku zostaje zastrzelony przez UB. Po serii upokorzeń doznanych ze strony nowej władzy, bezczeszczącej zwłoki ich dziecka, Hanna i Jakub postanawiają zapewnić synowi godny pochówek w oddalonej o 500 km Kalwarii Pacławskiej. Podróż rodziców przez wciąż pogrążoną w powojennym koszmarze Polskę staje się metaforyczną wyprawą w głąb ludzkiej duszy i próbą stworzenia na nowo definicji człowieczeństwa w świecie, w którym sąsiedzi zwracają się przeciwko sobie, a nieoczekiwanym sojusznikiem może stać się dotychczasowy wróg.
PO SEANSIE ODBĘDZIE SIĘ SPOTKANIE Z REŻYSEREM, SCENARZYSTĄ I PRODUCENTEM FILMU - JANEM JAKUBEM KOLSKIM.


FUGAFUGA
(Polska 2018, 100’) WYDARZENIE SPECJALNE
REŻYSERIA: Agnieszka Smoczyńska OBSADA: Gabriela Muskała, Łukasz Simlat, Małgorzata Buczkowska

Alicja nie pamięta przeszłości, nie wie, kim jest. Kiedy po dwóch latach od zniknięcia zostaje odnaleziona przez rodzinę, nie chce wracać do dawnego, zapomnianego życia. Nie pamięta miłości do męża i synka. Z czasem do Alicji wracają urywki wspomnień, tworząc niewyraźny i niepokojący obraz tajemnicy – tego, co zdarzyło się w przeszłości. Co jest tą tajemnicą? Czy rodzące się uczucia do przed chwilą poznanych męża i syna pozwolą kobiecie zrozumieć przeszłość i zbudować szczęście swoje i rodziny?
PO SEANSIE ODBĘDZIE SIĘ SPOTKANIE Z GABRIELĄ MUSKAŁĄ, AUTORKĄ SCENARIUSZA I ODTWÓRCZYNIĄ GŁÓWNEJ ROLI W FILMIE.


GWIAZDYGWIAZDY
(Polska 2017, 106’)
REŻYSERIA: Jan Kidawa-Błoński OBSADA: Mateusz Kościukiewicz, Sebastian Fabijański, Karolina Szymczak

Posiadający polsko-niemieckie korzenie Jan Banaś (Mateusz Kościukiewicz) dorasta na Śląsku. Od dzieciństwa jego największą pasją jest piłka, a największym rywalem oddany kumpel Ginter (Sebastian Fabijański). Z czasem rywalizacja przyjaciół przenosi się z podwórka na stadiony śląskich klubów – Polonii Bytom i Górnika Zabrze. A to nie koniec ich zmagań. Prawdziwe emocje zaczynają się, gdy w życiu gwiazd sportu pojawi się piękna Marlena (Karolina Szymczak). Walczący o jej względy Jan i Ginter szybko odkrywają, że w grze o miłość nie obowiązują żadne zasady. Tymczasem ciężka kontuzja kończy karierę Gintera. Banaś staje zaś przed trudnym życiowym wyborem – stawką jego decyzji będzie udział w olimpiadzie i piłkarskich mistrzostwach świata.


PODR ZA JEDEN UMIECHPODRÓŻ ZA JEDEN UŚMIECH
(Polska 1972, 87’)
REŻYSERIA: Stanisław Jędryka OBSADA: Filip Łobodziński, Henryk Gołębiewski, Alina Janowska

Kinowa wersja jednego z najpopularniejszych polskich seriali dla młodzieży. "Podróż za jeden uśmiech" można nazwać PRL-owską odpowiedzią na amerykańskie kino drogi.
Bohaterowie to maminsynek Duduś (Filip Łobodziński) oraz niesforny, przedsiębiorczy Poldek (Henryk Gołębiewski), dwaj chłopcy z Krakowa, którzy wybierają się na wakacje nad morze. Splot przypadków sprawia, że zamiast pojechać na wczasy pociągiem pod opieką ciotki, chłopcy wyruszają w podróż sami i to w dodatku autostopem. Jest to początek wielkiej przygody. Bohaterowie przemierzą całą Polskę: będą spać pod gołym niebem, podszyją się pod uczestników szkolnej wycieczki, będą podróżować ciężarówkami, samochodem-chłodnią, a nawet w trumnach. Zanim dotrą do celu, spotkają po drodze mnóstwo ciekawych osób, wplączą się w dziwne i zabawne sytuacje, będą nawet poszukiwani przez milicję.
Po seansie zapraszamy dzieci na AKTYWNE WARSZTATY z Teatrem Łapaczy Snów! | Plac Wolności


CRKA TRENERACÓRKA TRENERA
(Polska 2018, 88’) WYDARZENIE SPECJALNE
REŻYSERIA
: Łukasz Grzegorzek OBSADA: Karolina Bruchnicka, Jacek Braciak, Agata Buzek

Upalne lato. Maciej Kornet (Jacek Braciak) podróżuje po Polsce wraz z 17-letnią córką, Wiktorią (Karolina Bruchnicka). Od wielu lat są tylko we dwoje, zawsze razem. Ich trasę wyznaczają zawody w tenisie ziemnym. Ona jest jego oczkiem w głowie, córeczką tatusia i jego wielką chlubą. Chciałby, aby była najlepsza. On jest dla niej całym światem. Do czasu, gdy dołącza do nich Igor (Bartłomiej Kowalski), dobrze zapowiadający się zawodnik, którego Maciej Kornet zacznie trenować. Dzięki niemu Wiktoria otworzy się na nowe doznania. Pierwszy papieros, pierwszy kieliszek alkoholu, pierwsza miłość. Cała trójka wyruszy w długą podróż rozklekotanym vanem, podczas której każdy będzie chciał osiągnąć swój cel. Pełna dyskretnego humoru historia o poszukiwaniu własnej drogi.
PO SEANSIE ODBĘDZIE SIĘ SPOTKANIE Z ODTWÓRCZYNIĄ ROLI TYTUŁOWEJ, KAROLINĄ BRUCHNICKĄ.


UCHO WEWNTRZNEUCHO WEWNĘTRZNE
(Polska 2016, 74’) WYDARZENIE SPECJALNE
REŻYSERIA
: Szymon Uliasz, Magdalena Gubała

Próba przedstawienia artystycznej biografii Mikołaja Trzaski (saksofonisty, klarnecisty i kompozytora) w kontekście łączących go relacji z innymi muzykami oraz podczas indywidualnych poszukiwań, refleksji wypływających z poszczególnych spotkań. Wśród najbliższych współpracowników głównego bohatera znajdują się m.in. gitarzysta Raphael Rogiński oraz pisarz Andrzej Stasiuk. Trzaska prowadzi nas przez meandry polskiej i światowej sceny muzyki improwizowanej, wskazując na obszary, inspiracje, korzenie, z których owa muzyka czerpie. Istotne okazują się dociekania pod powierzchnią wydobywanych dźwięków – znaczenia, konotacje, jakie ze sobą niosą. Przemiana, jaka dokonuje się w bohaterze, dotyczy bardziej sfery egzystencjalnej aniżeli formalnej. Film jest opowieścią o relacyjności spotkań muzycznych, poszukiwaniu tożsamości, przyjaźni i przemijaniu.
PO SEANSIE ODBĘDZIE SIĘ SPOTKANIE Z BOHATEREM FILMU, MIKOŁAJEM TRZASKĄ.

NOWOGARDZKI DOM KULTURY
Pl. Wolności 7
72-200 NOWOGARD
Sekretariat: sekretariat@ndk.pl


TELEFONY:
SEKRETARIAT 91 39 26 283
KSIĘGOWOŚĆ 91 39 26 284
BIURO KINA/PROMOCJA 91 39 25 779
KASA 91 39 26 262

NUMER KONTA:
34 1240 3884 1111 0000 4209 2568
Zapraszamy również na:
ndk.pl
ekofilm.ndk.pl

Dla mediów

Zamieszczony logotyp można wykorzystywać w publikacjach dziennikarskich. Dziennikarzy zainteresowanych innymi materiałami prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 91 39 26 283 lub pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@ndk.pl

Polityka prywatności i cookies

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej witryny czuli się bezpiecznie. Obok prezentujemy politykę prywatności oraz cookies.