W.ART | WYSTAWA „FILMOWE DROGI I INSPIRACJE”

W.ART | WYSTAWA „FILMOWE DROGI I INSPIRACJE”

W dniach 12 – 18.07.2021 r. zapraszamy na wystawę prac Pawła Lewandowskiego, towarzyszącą 24. Festiwalowi „Lato z Muzami”.

Paweł Lewandowski, artysta-grafik ze Szczecina, jest reżyserem filmu dokumentalnego „Plakat szczeciński”, poświęconego autorom plakatów artystycznych ze Szczecina. Pracował przy docenionej na festiwalu w Cannes „Arce”, w reżyserii Grzegorza Jonkajtysa, a obecnie kończy prace nad swoim pełnometrażowym fabularnym debiutem reżyserskim zatytułowanym „Miasto nocą”, który inspirowany jest historią „Rzeźnika z Niebuszewa”. Paweł Lewandowski jest też wykładowcą na Akademii Sztuki w Szczecinie, udziela się artystycznie w przestrzeni miejskiej stolicy województwa zachodniopomorskiego.

Wystawa obrazów autorstwa Pawła Lewandowskiego będzie towarzyszyć 24. festiwalowi „Lato z Muzami” w Nowogardzie. Na otwarcie festiwalu, 12.07.2021 r. o godz. 19:00 w kinie Orzeł publiczność będzie mogła obejrzeć także wspomnianą „Arkę” i spotkać się z artystą.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie, odwołania pokazów lub przeniesienia miejsca seansów. Liczba miejsc i zasady bezpieczeństwa uzależnione są od aktualnej sytuacji epidemicznej, dotyczącej działań przeciw COVID - 19. Na spotkania z gośćmi i wydarzenia specjalne należy odebrać w kasie Nowogardzkim Domu Kultury darmowe wejściówki. Liczba miejsc jest ograniczona. wszystkie wydarzenia odbywają sie w pełnym reżimie sanitarnym.