Image
"Komunia" Anny Zameckiej zdobyła Europejską Nagrodę Filmową

"Komunia" Anny Zameckiej zdobyła Europejską Nagrodę Filmową

Pokazywana na tegorocznym LECIE Z MUZAMI "Komunia" zdobyła Europejską Nagrodę Filmową dla najlepszego filmu dokumentalnego.

Czy Piotr Domalewski otrzyma prestiżową nagrodę od tygodnika Polityka?

Czy Piotr Domalewski otrzyma prestiżową nagrodę od tygodnika Polityka?

Redakcja tygodnika "Polityka" ogłosiła nominacje do swoich PASZPORTÓW, jednych z najbardziej cenionych nagród kulturalnych w naszym kraju.

Anna Zamecka zdobywa nagrodę w Japonii

Na tegorocznym LECIE Z MUZAMI wydarzeniem była prezentacja filmu KOMUNIA oraz spotkanie z jego autorką. Widzowie tego seansu pamiętają, że Anna Zamecka opowiadała nam o zaproszeniu z filmem do Japonii. Mamy dla Was wspaniałą wiadomość.

 LATO Z MUZAMI - TAK SIĘ PROMUJE KULTURĘ

LATO Z MUZAMI - TAK SIĘ PROMUJE KULTURĘ

„Tak się promuje kulturę” nosi tytuł artykuł, który poświęcony jest festiwalowi „Lato z Muzami” i ukazał się we wrześniowym „Magazynie Filmowym”, piśmie wydawanym przez Stowarzyszenie Filmowców Polskich.

Dyrektor artystyczny LzM nagrodzony w Gdyni!

Dyrektor artystyczny LzM nagrodzony w Gdyni!

Jest nam miło poinformować, że Krzysztof Spór - dyrektor artystyczny Lata z Muzami otrzymał nagrodę Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej za rok 2016 w kategorii publicystyka filmowa w internecie za blog filmowo-informacyjny Spór w kinie. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do śledzenia bloga sporwkinie.blogspot.com

"Ukryte działania" - zapraszamy na seans

„Ukryte działania”, obraz wyróżniony w tym roku 3 nominacjami do Oscarów – w tym za najlepszy film roku – to kolejna pozycja, którą zaprezentujemy podczas cyklu Najlepsze Filmy w Historii Kina.

Piotr Domalewski wygrał 42. FPFF w Gdyni

WIELKA RADOŚĆ NA FESTIWALU W GDYNI! Piotr Domalewski, laureat tegorocznego konkursu FILMOWA MŁODA POLSKA na festiwalu "LATO Z MUZAMI", wygrał 42. FPFF w Gdyni. Jego "CICHA NOC" podbiła jury, dziennikarzy i publiczność.

Najlepsze filmy w historii - arcydzieło Kubricka

W środę, 6 września o godz. 18:00, zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu Najlepsze Filmy w Historii Kina. Na ekranie „2001: Odyseja kosmiczna”, najważniejszy film w dorobku Stanleya Kubricka, ale i jedno z najwybitniejszych dzieł w historii kina.

Anna Zamecka z kolejnym sukcesem!

Prezentowana na tegorocznym LECIE Z MUZAMI "Komunia" w reżyserii Anny Zameckiej znalazła się na skróconej liście kandydatów do Europejskiej Nagrody Filmowej. Nowogard pamięta spotkanie z autorką podczas festiwalu i bardzo cieszymy się z jej kolejnego sukcesu.

Piszą o nas!

Piszą o nas!

Miło nam poinformować, że Festiwal Lato z Muzami został dostrzeżony przez media w całej Polsce. Za udzielone wsparcie serdecznie dziękujemy.

Niemy Chaplin z muzyką na żywo. Finał filmowej trylogii

Niemy Chaplin z muzyką na żywo. Finał filmowej trylogii

21.edycję Festiwalu Filmu Muzyki Malarstwa „Lato z Muzami” zakończyła projekcja filmu „Dzisiejsze czasy” Charliego Chaplina z muzyką na żywo przygotowaną przez Tomasza Lewandowskiego – kompozytora, pianistę, aranżera i muzyka sesyjnego.

Lubię patrzeć na tancerza, który myśli [wywiad]

Lubię patrzeć na tancerza, który myśli [wywiad]

Warsztaty taneczne są znakomitą okazją do wzbogacenia swoich umiejętności o kolejną porcję wiedzy, poszerzenia własnych zdolności ruchowych oraz poznania nowych środków ekspresji.

logotypy LzM

NOWOGARDZKI DOM KULTURY
Pl. Wolności 7
72-200 NOWOGARD
Sekretariat: sekretariat@ndk.pl


TELEFONY:
SEKRETARIAT 91 39 26 283
KSIĘGOWOŚĆ 91 39 26 284
BIURO KINA/PROMOCJA 91 39 25 779
KASA 91 39 26 262

NUMER KONTA:
34 1240 3884 1111 0000 4209 2568
Zapraszamy również na:
ndk.pl
ekofilm.ndk.pl

Dla mediów

Zamieszczony logotyp można wykorzystywać w publikacjach dziennikarskich. Dziennikarzy zainteresowanych innymi materiałami prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 91 39 26 283 lub pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@ndk.pl

Polityka prywatności i cookies

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej witryny czuli się bezpiecznie. Obok prezentujemy politykę prywatności oraz cookies.

X

Search